naše služby

realizace interiérů

Přes dvě desítky let zařizujeme naším nábytkem kancelářské i veřejné interiéry. Klientům i architektům vždy poskytujeme profesionální a kvalitní služby a každý projekt je pro nás výzva – naši práci děláme poctivě a s radostí.

VÝROBA ŽIDLÍ & ČALOUNĚNÍ

Díky komplexní výrobě od samotné konstrukce až po finální čalounické práce, můžeme nabídnout precizní řešení každé zakázky a individuální přístup. Pracujeme s širokou paletou vysoce kvalitních látek od předních evropských dodavatelů, naše čalounice jsou špičkami ve svém oboru a mají dlouholeté zkušenosti.

KOVOVÝROBA

Věnujeme se výrobě specifických výrobků z nerezů, hliníku a ostatních hutních materiálů. Díky špičkovému technologickému vybavení, rychlosti a spolehlivosti dodávek zajišťujeme zakázky na území České republiky, Slovenska a Německa.

naše
projekty

naše hodnoty
a historie

kvalita

Za svou prací si stojíme. Dbáme na každý detail, protože víme, že detaily jsou rozhodující. Na prvním místě je u nás vždy spokojenost zákazníka.

všestrannost

Všestrannost a vlastní realizační zázemí nám umožňují být rychlí a efektivní. Proto úspěšně pracujeme jak pro nadnárodní korporace, tak pro lokální firmy.

řemeslo & design

Kvalitní rukodělná práce v kombinaci s nejmodernějšími technologiemi jsou pro nás hlavní cestou k dobrému designu: sedacímu nábytku, ale i celých interiérů.

historie

Na počátku našeho příběhu jsou kancelářské židle. Zprvu jsme se věnovali jen jejich prodeji, ale už pět let po založení firmy jsme se rozhodli začít s vlastní produkcí. Postupně jsme vybudovali moderní výrobu s vlastní truhlárnou, čalounickou linkou a kovovýrobou. Ke kancelářským židlím jsme následně přidali i konferenční, jídelní a medicínský sedací nábytek a dnes naše vlastní výroba zahrnuje stovky produktů. Stojíme na pevných nohách – máme výborné dodavatele i skvělé partnery a okruh spokojených a věrných zákazníků.

historie

Za bezmála třicet let jsme nasbírali mnoho zkušeností – díky nim mají naše produkty vždy kvalitní design a perfektní řemeslné provedení. Pracujeme pro stovky klientů ročně a pomáháme utvářet podobu kanceláří, zasedacích místností, čekáren i domácností. Jsme také dlouholetým dodavatelem vybavení evropské sítě supermarketů. Na českém trhu zastupujeme italského výrobce designového nábytku Infinity. Jako jediní mimo italský závod jsme certifikováni k čalounění produktů této značky.

náš tým

Petr Mareš

majitel a jednatel

Markéta Marešová

vedoucí ekonomického oddělení

Michaela Marešová

vedoucí obchodního oddělení